Bellatrix [dead]

Forum klanu Bellatrix


#1 2011-11-06 20:01:30

[ex] etri

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-04
Posty: 30
Punktów :   -5 

Rekrutacja

Temat przeznaczony dla osób chcących dołączyć do Bellatrix.



Jeśli grasz w Babo Violent 2 i chcesz być w naszym klanie, napisz podanie w tym temacie. Jeżeli chcesz, zrób to według poniższego schematu, a jeśli wolisz otwartą wypowiedź, po prostu zawrzyj w niej wymagane treści.

SCHEMAT:
1. Nick w BV2.
2. Kontakt. (GG, email, cokolwiek)
3. Dlaczego chcesz dołączyć i co oferujesz?
4. Bronie, w których używaniu jesteś najlepszy i nadal się szkolisz.
5. Najchętniej zajmowana pozycja w grze CTF. (Atak/Obrona/Pomoc)
6. Wiek.
7. Coś o sobie, inne informacje. (imię/zainteresowania/cokolwiek, niewymagane, ale lepiej coś napisać)

KRÓTKI PRZYKŁAD:
1. etri>
2. GG 2117927
3. Chcę grać w zgranym zespole z ludźmi których znam, dobrze się bawić i pomagać sobie nawzajem w rozwijaniu umiejętności. Staram się zawsze coś poprawiać.
4. (R) Sub Machine Gun, (R) Sniper Rifle, Instant Shield
5. Pomoc.
6. 16
7. Od kilku miesięcy znam BV2, spodobała mi się prostota i dynamika a także nieduża, lecz sympatyczna społeczność. Chcę grać jak najlepiej, ale najważniejsze jest miłe spędzanie czasu. Nigdy wcześniej nie byłem w klanie.
Lubię również gry strategiczne oraz grać na gitarze klasycznej. Interesuje mnie informatyka. Mój ulubiony kolor to zielony...

Spoiler:


ENGLISH VERSION:
This is the thread for players who want to join Bellatrix clan.

If you play Babo Violent 2 and want to join us, write a claim form. You can use the pattern below or just write a message with required information.

PATTERN:
1. Your nick in BV2.
2. Contact to you.
3. Why do you want to join?
4. Which weapons do you prefer and master them?
5. What do like doing in CTF? (Attack/Defense/Support)
6. How old are you?
7. Some other information about you. (not required, but it's really important for us)

Offline

 

#2 2012-12-16 21:17:18

[ex] etri

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-04
Posty: 30
Punktów :   -5 

Re: Rekrutacja

Muszę móc jakoś się z tobą skontaktować... i jakim cudem grasz od 7 lat w sześcioletnią grę?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bmwteam.pun.pl www.rosyjski.pun.pl www.cs-uszatek.pun.pl www.vspolmiedztrans.pun.pl www.extrememodteam.pun.pl